Najnowsze aktualności

Nowość na polskim rynku!

"KOMFORTOWA PROTEZA" to system unieruchamiania i stabilizacji protez całkowitych oparty na wszczepieniu 4 mikroimplantów. Sercem systemu jest specjalny silikon TUF-LINK, który jednocześnie spełnia rolę matrycy dla implantów jak i miękko podściela protezę . Zabieg wszczepienia implantów i stabilizację protezy wykonuje się na jednej wizycie , co znacznie skraca czas leczenia protetycznego w porównaniu z klasycznym systemem dwu- fazowych implantów a zastosowanie silikonowych matryc zamiast metalowych obniża koszty całego leczenia.

Innowacyjny system wybielania zębów - Philips Zoom WhiteSpeed

Dzięki nowej zaawansowanej technologii LED lampa Philips Zoom może pracować w trzech trybach intensywności światła–Low, Medium i High .Daje to możliwość kontrolowania efektu wybielania.
Unikalny żel do wybielenia 6% HP zgodny z nowymi wymogami UE , poza działaniem wybielającym pomaga chronić szkliwo i zmniejszyć nadwrażliwość zębów. Zastosowanie nadtlenku wodoru rozbija w szkliwie podwójne wiązanie pomiędzy atomami węgla, a niebieskie światło lampy LED potęguje wybielającą moc żelu. Badania kliniczne wykazały ,że system WhiteSpeed wybiela zęby o 6-8 tonów w ciągu zaledwie 60 minut. Dodatkowo system Zoom dzięki zastosowaniu niskiego stężenia żelu wybielającego nie powoduje nadwrażliwoscipozabiegowej, przez co zabieg jest o wiele przyjemniejszy.Proces wybielania jest bardziej stabilny zaś uzyskane rezultaty utrzymują się dłużej niż w przypadku konkurencyjnych systemów.

Jeśli ktoś zastanawia się –jak będzie wyglądał z bielszymi zębami?

Dostępna jest aplikacja Philips Zoom na iOS i Android do pobrania z Google Play lub AppStore. Aplikacja pozwala zrobić lub załadować swoje zdjęcie , a następnie obserwować , jak uśmiech zostaje magicznie odmieniony .Można się przekonać o ile młodziej i bardziej atrakcyjnie wyglądamy z bielszymi zębami.

Zapraszamy do naszego gabinetu – Wiosna to dobry czas na zmiany.